sobota, 27 kwietnia 2013

Sobota.

Ponad pół dnia męczyłam się z dodawaniem zdjęć i nic ;c Nie wiem czemu zdjęcia nie chcą się dodać. Może któraś z Was też miała taki problem? Ja kompletnie nie wiem o co chodzi, ale postaram się jeszcze trochę popróbować :) 

Dzisiejszy dzień dość pracowity, ale co tam ;) Prezentacja jest już skończona w 100%, na pamięć umiemy większość, więc będzie dobrze. 
Pogoda dzisiaj strasznie się popsuła :/ Było mega zimno, więc zrezygnowałam z roweru i pojechałam do babci autobusem. Aktualnie siedzę u niej, zostanę na noc c: 

Planowałam sobie jutro odpocząć i chyba nici z tego. Rodzice za wszelką cenę chcą mnie wyciągnąć z domu i pewnie ulegnę. 

Właśnie sobie zdałam sprawę, że już w środę zaczyna się maj :o Nie wierzę, jak czas szybko mija! Przecież wydawałoby się, że nie tak dawno był Nowy Rok, ferie, czy Wielkanoc, a to już tyle minęło ...

Tak wgl., to dostałam maila od Alison z bloga watahasrebrnejkonstelacji.blogspot.com z prośbą o wzmiankę o naborze. Naprawdę radzę Wam zajrzeć na tego bloga, bo warto! :) Niżej dodaję plakat, który jest również w pasku bocznym. Blog istnieje od niedawna, a opowiadanie naprawdę wciąga.


Jak Wam mija weekend? ; *
Miłego wieczoru! ; * 

1 komentarz:

  1. A jaką masz przeglądarkę? :] Bo jeśli operę to zrezygnuj z niej natychmiast, bo na niej nie wyślesz żadnego zdjęcia, ani filmu. :]

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".