wtorek, 19 lutego 2013

Nagłówek.

Znowu mam problemy z nagłówkiem ... I właśnie tu kłaniają się moje umiejętności do korzystania z takiego typu programów. Wychodzi mi tylko przerabianie zdjęć, a jak próbuję zrobić coś innego, to klapa na maksa ;c Mojemu kuzynowi coś wypadło i nie mógł do mnie przyjechać, a ja już powoli tracę cierpliwość, bo do osób cierpliwych to ja na pewno nie należę. Wiem, że obiecałam i słowa dotrzymam, choćby nie wiem co. Po prostu jeszcze trochę nad tym posiedzę i mam nadzieję, że chociaż coś zrozumiem, i że nawet coś wyjdzie, więc jeszcze dziś powinien pojawić się tutaj nagłówek c:

Dzisiejszy dzień minął mi dość szybko. W szkole nie było tak źle, bo wtorek to dzień bez matmy, ale za to pani od polskiego coraz bardziej mnie denerwuje -.-' Nie wiem za co ona mnie tak nie lubi, ale muszę powiedzieć, że jak najbardziej z wzajemnością ! :/ Ale nie zamierzam sobie nią psuć humoru, bo dzisiejszy dzień zaliczam do raczej udanych.
A jak Wam minął dzisiejszy dzień ? ; * 

Szczerze to nie mogę się już doczekać wycieczki ^^ Co prawda będzie ona dopiero w kwietniu, ale mam nadzieję, że szybko zleci. Przed wycieczką czekają mnie jeszcze egzaminy i sprawdzian szóstoklasisty, więc raczej nie powinnam się nudzić.

Dzisiaj rano znowu przywitał mnie śnieg :/ Serio, mam już dość zimy. O mało nie zabiłam się w drodze na przystanek. I to wszystko przez śnieg ;p No i po części przez moje buty, bo są strasznie śliskie ... 

Ja będę lecieć, bo zabieram się za rozszerzanie nagłówka ...
Do jutra ♥


1 komentarz:

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".