środa, 23 stycznia 2013

W mieście.

Dopiero dzisiaj dotarłyśmy do miasta, ale stwierdziłyśmy, że na lodowisko wybierzemy się jutro ^^ Poszłyśmy do kina, a potem pochodziłyśmy trochę po mieście. Przy okazji odkryłyśmy świetny sklep z włoskimi ciuchami, w którym są świetne przeceny. Kupiłam sobie sweterek za 15 zł, a M. kupiła spodnie, też za 15 zł. My akurat trafiłyśmy na końcówkę kolekcji, ale i tak są tam bardzo tanie rzeczy. Coś czuję, że niedługo tam wrócimy ;)
Oczywiście nie byłoby naszych zakupów na Starówce, bez odwiedzenia Indyjskiego :> Tym razem wypatrzyłyśmy fajne bransoletki z nazwą naszego miasta.
Wracając do domu, umówiłam się z tatą, że przyjedzie po mnie na przystanek, bo to dość daleko, a ja byłam już zmarznięta. Tatuś zrobił mi niespodziankę i przyszedł z sankami ^^ 

Siedzę sobie pod kocem i piję gorącą herbatkę, bo zmarzłam niemiłosiernie, mimo, że byłam ubrana dość ciepło :c Ale było warto, bo bawiłyśmy się świetnie ^^ Oczywiście nie obyło się bez wejścia przeze mnie w gó śniegu, ale to można pominąć ;) 

Już niedługo koniec ferii, a ja do książek zajrzałam może na godzinę ... Jutro, po powrocie zabiorę się w końcu za to, żeby ostatni weekend ferii mieć w miarę luźny ;) 
A jak Wam mijają ferie ? ; * Albo jakie macie na nie plany ? ; * 

Choroba jak na razie mnie nie dopadła c: Na wrazie co biorę jeszcze leki i wapno. Mam jednak nadzieję, że tym razem grypa mi odpuści ;) 

Na koniec wstawiam coś smakowitego i lecę :3 
Paaa ! ; * 


1 komentarz:

  1. fajny dzień ^^ u mnie ferie zaczynają się od tego poniedziałku(27), mam nadzieję, że śnieg nie zniknie. kurczę, narobiłaś mi smaka tym zdjęciem :x

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".