czwartek, 18 kwietnia 2013

Wiosna, wiosna :D

Wczoraj nei było posta, za co przepraszam, ale w domu byłam dopiero około 21, a przy okazji mój humor był tragiczny, więc stwierdziłam, że nie ma sensu pisać, bo jedyne o czym marzyłam, to sen.

Na całe szczęście dzisiaj mam świetny humor. Pogoda dopisuje i pogodziłam się w końcu z osobą, która jest dla mnie niesamowicie ważna. Może zauważyliście, że ostatnio dość mało pisałam o codziennności. Więcej było zdjęć niż tekstu, ale to też przez to, że nie chciałam moich myśli przelewać tutaj. To było po prostu zbyt osobiste. Głębiej o sprawie wiedziały cztery osoby. Ale dość! Jest dobrze i zamierzam teraz się cieszyć, a nie rozpamiętywać :)

W ten weekend powinna pojawić się recenzja korektora. Miałam ją dodać na początku tygodnia, ale chciałam Wam najpierw pokazać zdjęcia z wycieczki. 
Postanowiłam, że chyba nie zrobi filmiku ;c Chociaż nie ... To może tak: Jeszcze przez jakiś tydzień będziecie mogli zadawać mi pytania, a jak uzbiera się ich trochę więcej niż jest, to nagram filmik. Bardzo przepraszam osobę, która zadała mi pytania ( Natalia z bloga natonator.blogspot.com ), że musi tyle czekać. Po prostu myślę, że bez sensu jest nagrywać filmik, który będzie trwać 3 minuty. Dlatego możecie zadawać mi pytania do piątku ( 26.04 ) :)

Teraz wiosnę czuję już na 200%! ^^ Do szkoły chodzę w cienkiej kurtce, bo rano jest chłodno, ale ze szkoły wracam już najczęściej na samej bluzce/sweterku c: 

Dzisiaj mam zamiar sobie odpocząć. Leżeć i nic nie rozić ;) W piątki mamy tylko cztery lekcje, a w tym godzinę wychowawczą, więc jest luźno. Lekcje odrobiłam, sprawdziany są na przyszły tydzień, więc zamierzam sobie poleniuchować ;) Może wyjdę na jakiś dłuższy spacer z psem, ale to za chwilę.

Macie jakieś plany na weekend? ; *
U Was też czuć już prawdziwą wiosnę? ; * 


1 komentarz:

  1. Spoko nie ma sprawy, też uważam ze 3 min. filmik byłby zbyt krótki. :] U mnie też już wiosna! ;D Huraaa! <33 Tylko deszcz padał w nocy . :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie! ^^

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".