środa, 20 marca 2013

Wspomnienia.

Ostatnio, jak robiłam porządki w pokoju znalazłam głęboko ukryte w szafie jakieś pudełko. Z czystej ciekawości do niego zajrzałam i to co tam zobaczyłam było dla mnie miłą niespodzianką! Były tam moje stare rysunki, laurki dla rodziców, zeszyty z przedszkola, a nawet pamiętnik, w którym wpisywały się moje koleżanki. Naprawdę uwielbiam takie rzeczy - są miłymi wspomnieniami. Właśnie wtedy zaczęłam sobie wspominać te czasy, kiedy jednym z największych problemów był wybór zabawki na 'Dzień z zabawkami'. Kiedy kłóciliśmy się wyłącznie o wyższe krzesła, lub kubek, w którym było więcej kompotu. To już niestety nie wróci, ale jest bardzo miłym wspomnieniem, które będę pamiętać jeszcze przez wiele, wiele lat. Do dziś utrzymuje kontakt z wieloma koleżankami i kolegami z przedszkola. Niektórzy chodzą nawet ze mną do klasy. Ja osobiście uwielbiam wszelkie wspomnienia, zdjęcia z tamtych czasów i nie tylko! Uważam, że czasami dobrze jest sobie powspominać. Ostatnio właśnie coraz częściej tak mam. Po prostu wystarczy, że zobaczę jakieś miejsce/budynek, przedmiot a nawet osobę i od razu wracają wspomnienia. Najczęściej te dobre i wesołe, ale czasami oczywiście też te smutne. Przy tych smutnych czasami poleci jakaś łza. Przy wesołych też, ale to jest wtedy ze wzruszenia. Dla mnie wspomnienia są czymś pięknym. Czymś, czego za wszelką cenę nie chciałabym zapomnieć.  

A Wy macie jakieś pamiątki z czasów dzieciństwa? ; * 
Lubicie sobie czasami powspominać? ; * 


1 komentarz:

  1. Ja kocham wspominać. <333 Ale niestety nie mam żadnych pamiątek z dzieciństwa, za to mam zamiar je zbierać od dziś. :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://natonator.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".