czwartek, 28 marca 2013

Świątecznie.

Dzisiejszy dzień pod znakiem wiosennych porządków, a raczej ich skończenia. Na szczęście nie było tego dużo, bo większość posprzątaliśmy wczoraj. Byłam dziś na chwilę u babci, a potem poszłam spotkać się z M. i z innymi. Pochodziliśmy chwilę po mieście, poszliśmy nad Wisłę, a potem szybko szliśmy na coś ciepłego do picia, do naszej ulubionej kawiarenki. Ta pogoda odebrała nam wszystkie chęci na dalsze spacerowanie, więc szybko wracaliśmy do domów. Zero słońca, zero jakichkolwiek oznak wiosny ... JA DZIĘKUJĘ! -.-
Ogólnie miałam w planach napisać do Was wcześniej, ale po wyjściu do miasta musiałam jeszcze pojechać na chwilę do Marty. 

Najprawdopodobniej jutro zaczniemy przygotowania do Wielkanocy ( pisanki, koszyk do święcenia, bazie itp. ). Jakoś w tym roku w ogóle nie czuję zbliżających się Świąt ... Pewnie to też po części przez tą zimową pogodę. Wielkanoc zawsze kojarzyła mi się z wiosną, z kwiatami, ze słońcem za oknem, a nie ze śniegiem, który ani trochę nie chce stopnieć :|

Mam dziś jeszcze w planach zrobić wieczorem kilka testów, bo w końcu czwarty zbliża się niemiłosiernie. Trochę dobija mnie fakt, że zadania, które do najłatwiejszych nie należą są za tak dużą ilość punktów. Kurcze ... Jedno zadanie źle i już 2-3 punkty mniej -.- 

Jutro mam kolejną dodatkową matmę. W sumie się cieszę, bo po tych dodatkowych zajęciach zaczynam rozumieć tematy, które były dla mnie czarną magią. 

Cieszę się, że spodobał Wam się wczorajszy post tematyczny. Może niedługo zrobię taką listę z innymi rzeczami ^^ 

Myślałam dziś trochę nad tymi kategoriami na blogu. Nie jestem jeszcze pewna, czy zrobię taki popularny podział kategorii, czy po prostu co jakiś czas ( raz w tygodniu, raz na dwa ... ) zrobię post z jakiejś szczególnej kategorii. No nie wiem jeszcze. 

Jak Wam minął dzisiejszy dzień? ; * 
Jak Wam idą przygotowania do Wielkanocy? ; *


1 komentarz:

  1. U mnie przygotowania do wielkanocy jeszcze nie nadeszły. :) Mnie też dobija ta pogoda, w tamtym roku o tej porze to ja już robiłam ogniska i chodziłam w samej bluzie i adsikach, a teraz gruba kurtka, kozaki. -.-' Zapraszam do mnie: http://natonator.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".