czwartek, 31 stycznia 2013

Pogoda.

Dzisiaj od rana leje ... Nie, no super zima ! :p Prawie cały śnieg zdążył już stopnieć, zostały tylko nieliczne górki, które i tak zaczęły zmieniać się w wodę. A do tego wiatr szaleje jak nie wiem ! Myślałam, że głowę mi dziś urwie na przystanku :/ 
A Was też taka wiosenna pogoda ? ; * 

Dałam radę posprzątać ! ^^  Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli ;) Jestem szczęśliwa z porządku, ale też ciekawa jak długo się on utrzyma ... Nie, no ostatnio staram się utrzymać porządek w pokoju, ale ogólnie jestem bałaganiarą. 

Dzisiejszy dzień mógł minąć lepiej, ale spodziewałam się tego, że  będę zmęczona szkołą. Na szczęście jutro mam najluźniejsze lekcje c: Co prawda czeka mnie sprawdzian z matematyki, ale było dziś powtórzenie i rozumiem już więcej, co jest cudem ! Mam nadzieję, że sprawdzian napiszę chociaż na 4. 
A jak Wam minął czwartek ? ; * 

Wiemy już, że dyskoteka wypali. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie będzie, ale najprawdopodobniej w środę. 

Muszę się w końcu wziąć za lekturę ... Mamy teraz "Hobbita". Co prawda byłam na filmie, ale pani stwierdziła, że film to jedno, a książka to drugie, więc muszę iść do biblioteki obok mnie, bo w naszej szkolnej nie ma już tej książki.

Ja lecę, bo muszę odrobić do końca lekcje.
Do napisania ♥ 


2 komentarze:

  1. Masz teraz Hobbita?! Ale masz fajnie... Ja uwielbiam Hobbita i Władcę Pierścieni... :*

    OdpowiedzUsuń
  2. też będę omawiać "Hobbita" :D
    _______________________
    http://glupawkaforevertogether.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".