poniedziałek, 28 stycznia 2013

Szkoła.

W szkole nie było tak źle, ale oczywiście mamy zapowiedziane już kolejne dwa sprawdziany :/ W tym tygodniu mamy jakoś dziwnie zmieniony plan, bo dość dużo nauczycieli choruje. 
A jak tam u Was w szkole ? ; * Albo jak mijają Wam ferie ? ; *

Tak, jak kiedyś już pisałam, w poniedziałki posty będą później i mam nadzieję, że to zrozumiecie c:

A więc stało się ! Mój blog wyświetlany był już 500 razy :D Może komuś wyda się dziwne, że tak się z tego cieszę, ale dla mnie jest to kolejny mały sukces ♥ Zakładając bloga nie myślałam, że ktoś będzie tu wchodził, a jednak. Nie wiem już po razu który, ale chciałabym Wam podziękować ♥ 

Obiecuję, że w weekend wezmę się za zmianę wyglądu bloga. Chciałabym, żeby blog podobał się i Wam, i mi, więc jeśli po zmianach nie będzie Wam się podobało, śmiało piszcie c: Na maila, albo w komentarzach, każdą uwagę wezmę sobie do serca i będę się starała zmieniać, tak, żeby każdemu się podobało. Wiem, że mało prawdopodobne będzie to, że każdemu się spodoba, ale mam nadzieję, że chociaż po części będzie Wam się podobało c: 

Na koniec wstawiam kilka inspiracji i lecę powtarzać z historii.
Paaa ! :3
2 komentarze:

  1. Ja mam ferie, wczoraj mi się zaczęły. ^^ Ale jestem chora :( . Prozę dziewczyny zmieńcie to kwadratowe tło, bo kojarzy mi się z łazienką (kafelki) i minecraft'em ! xD Plis! ;) Zapraszam do mnie http://natonator.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zmienię, zmienię :) To udanych ferii ! ^^ I zdrowiej szybko !

      Usuń

Spam i obraźliwych komentarzy nie akceptuję.
Za każdy miły komentarz dziękuję! ♥
Jeśli chcesz, to zostaw link do Twojego bloga, na pewno wejdę ♥ Nie wchodzę na blogi z komentarzy typu "Fajny blog, zapraszam do mnie ...".